Nyárköszöntő Pünkösd a Mátrában
2026.05.22-25. között
Félpanzióval, színes programokkal
Töltsék a pünkösdi hosszú hétvégét a természet ölelésében, ahol a friss levegő és a nyugalom garantált feltöltődést nyújt! Szállodánkban a gyerekeket színes animátori programok és vidám kürtőskalács sütés várja, míg a felnőttek borkóstolóval tehetik még élvezetesebbé a kikapcsolódást. Kapcsolódjanak ki együtt, élményekkel gazdagodva!
Csomagajánlat tartalma:
- szállás Sástó Hotel*** szobáinak vagy apartmanjainak egyikében (Mátra Kemping Sástó területén található)
- félpanziós ellátás (Tavirózsa étteremben, mely 80 méterre található a Sástó Hoteltől)
- korlátlan wellness használat (élmény-és gyermekmedence, finn-, bio-, infraszauna, gőzfürdő, jakuzzi, relax szoba), továbbá a wellness szolgáltatások az elutazás napján 14 óráig térítésmentesen használhatók
- kürtős kalács sütés,külsős szakácsunkkal, mely mellé frissítő limonádét kínálunk (05.22-én 17.00 órától)
- tavasz témájú animációs programok kicsiknek és nagyoknak szakképzett animátoraink vezetésével
- 4 soros mátrai borkóstoló boros pincénkben felnőttek részére 05.23.-án szombaton 17:00 órától (Kérjük, részvételi szándékát foglaláskor jelezze!)
- gyermekfelügyelet a borkóstoló ideje alatt
- ingyenes WI-FI használat
- ingyenes parkolás

- Wellness részlegünkön van lehetőség fürdőköpeny bérlésre: 1.000 Ft/ db
- Idegenforgalmi adó (18 éves kortól): 650 Ft/ fő/ éj
- Az előleg befizetését követő és a tartózkodás idejét 14 nappal megelőző lemondás esetén 5.000 Ft adminisztrációs díjat számítunk fel!
A programváltozás jogát fenntartjuk!
Érdeklődés:
ertekesites@matrakemping.hu
+36 20 410 3414